מה הוא ריתוך ארגון?

ריתוך ארגון הוא תהליך רתכות שמתבצע באמצעות ארגון וחומרים נוספים. ארגון הוא גז השייך למשפחת הגזים האציליים, שלא מתערבב עם אמבט הריתוך או חומר המילוי. גז זה מוזרם תוך כדי ריתוך לאזור המתכת הנוזלית ומונע כניסה של זעומים? אטמוספריים למתכת המתמצקת. ריתוך ארגון מכונה בתעשייה ריתוך TIG- Tungsten Insert Gas ריתוך ארגון נפוץ בתעופה, בחלל, בתעשיות הביטחוניות, הכימיה, המזון, מארזים אלקטרוניים, אדריכלות, חקלאות ועוד.

יתרונות של תהליך ריתוך ארגון

  1. יעיל במיוחד כאשר דרושים דיוק ואיכות מרבים כגון: חלקי תעופה, גופים קטנים ואזורים צפופים לריתוך
  2. מתאים לכל ריתוכי האלומיניום ויתר המתכות הברזליות והאל-ברזליות
  3. השקעת חום מבוקר גורמת לירידת סיכוני עיוותים ומאמצים פנימיים?

ריתוך ארגון מקצועי

ריתוך ארגון דורש מיומנות גבוהה וידע רב. לכן, כדי שהתוצאה תהיה איכותית עם הגנה מלאה על המתכת, הוא חייב להתבצע על ידי רתך ארגון מקצועי ומוסמך. הריתוך מתבצע עם רתכת הדורשת יכולת שליטה מלאה של הרתך בזרם החשמלי ובהזנה מדויקת של טייל המילוי.?

הוראות בטיחות בתהליך ריתוך ארגון

  1. מסכה - מסכת רתכים עם זכוכית כהה מונעת את חשיפת העיניים לאור. בחגי ריתוכים אנחנו משתמשים במסכות אלקטרוניות החדישות ביותר בשוק.
  2. ביגוד – בעת העבודה חובה ללבוש בגדים ארוכים שעברו טיפול מיוחד למניעת דליקה ועליהם סינר עור ולכסות את הידיים בכפפות רתכים מיוחדות. כדי למנוע לכידת גיצים בבגדים צריך להפשיל שרוולים, ללבוש חולצה ומכנסיים נטולי כיסים ולהקפיד שהמכנסיים יכסו את הנעליים.
  3. מניעת התחשמלות – כדי למנוע התחשמלות חובה להשתמש בציוד חשמלי חדיש אשר עומד בתקנים המחמירים ביותר ובשיטת העבודה הבטוחה ביותר. ישנם צעדים ראשונים בהם יש לנקוט למניעת התחשמלות, לדוגמא:,לפני שימוש במכשיר החשמלי בצע בדיקה לוודא קיום הארקה. מידה קטנה של רטיבות עלולה להוליך חשמל בכמות היכולה לגרום להתחשמלות.
  4. בידוד – צריך לשמור על סביבת עבודה נקייה, במיוחד באזורי הריתוך. על אזור הריתוך להיות מאוורר ומופרד מיתר אזורי העבודה כדי למנוע פגיעה בעובדים בכל תהליך עבודת ריתוך ארגון.

ריתוך ארגון על ידי חגי ריתוכים

חברתנו מבצעת עבודות ריתוך ארגון ללקוחות מענפי התעופה, המזון, הרפואה ועוד. אנו מעסיקים את מיטב אנשי המקצוע שעברו השתלמויות מקיפות בתחום ועובדים עם מכונות ריתוך מתקדמות ואיכותיות.

אתם מוזמנים להצטרף לקהל לקוחותינו המרוצים ולהזמין עבודות ריתוך בכל היקף ועם כל סוג של מתכת.

לקוחות פרטיים, בתי עסק או חברות גדולות מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעזור
לעבודת ריתוך מקצועית ואמינה צרו עמנו קשר עוד היום: 052-8855515


תוכן נוסף

חפשו אותנו בפייסבוק

הצטרפו אלינו

facebook This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. youtube

מפת הגעה

למפת הגעה אלינו לחץ כאן
חגי ריתוכים
הרתך שלך לעבודות מיוחדות
רח' במיסב 4, יבנה
ת.ד 14025
נייד: 052-8855514
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.