מכונות ריתוך

בין חיבורי המתכות הראשונים זו לזו, היה נפוץ בעבר חיבור בשם "זיוף ריתוך". מה הכוונה? לזייף ריתוך הוא תהליך בו מצמידים שתי מתכות שחוממו בטמפרטורה גבוהה והולמים במתכת עד להתחברותה. שיטה זו הינה אחת העתיקות ביותר ושימשה לבניית חרבות, יצירת פרסות ועוד. כיום, נפחים משתמשים בשיטה הזו ליצירת חפצי נוי, ריהוט ועוד.

באמצע המאה ה-18, עם תחילת המהפכה התעשייתית, חקר החשמל תפס תאוצה ואיתו הגיעו אלינו גם מספר חידושים מעולם הריתוך. כיום, אנחנו משתמשים במכונות ריתוך המייצרות חום באמצעות קשת חשמלית, המאפשרות שליטה מלאה על הריתוך. בחגי ריתוכים, אנחנו משתמשים במספר רב של מכונות ריתוך ליעודים שונים ומגוונים. אנחנו מתמחים בריתוך MIG ,TIG, הלחמה ואלקטרודה ומספקים שירותי ריתוך לענפים שונים.

סוגי מכונות ריתוך

(TIG) Tungsten Inter Gas - רתכת טיג

ריתוך המתבצע על ידי רתכת טיג נועד לעבודות מדויקות, זהו תהליך ריתוך נקי שלא משאיר מאחוריו גיצים או נתזים. מבחינה אסתטית,זהו הריתוך עם התוצאות היפות ביותר ולכן הינו מתאים לריתוך חיצוני, אשר דורש מראה אסתטי. ריתוך מסוג טיג מאפשר לעבוד בעוביים של החל מ- 0.3 מ"מ ועד בכלל והוא מאפשר ריתוך של מתכות כגון: אלומיניום, נירוסטה, מגנזיום, טיטניום, ברזל, פלדות, ניקל, נחושת, ברונזה ועוד.

(MIG) Metal Inter Gas - רתכת מיג

ריתוך המתבצע על ידי רתכת מיג מתאים לכלל המתכות ונועד לביצוע עבודות ריתוך במשטחים גדולים, תוך זמן קצר ובשלל עוביים שונים של מתכת מה שמאפשר לנו פחות עיוותים של האובד.?

הלחמה – Breezing

הלחמה היא תהליך של ריתוך בחמצן ובגז בערה. בשיטה זו משתמשים בכדי לחבר בין מתכות יקרות וחצי יקרות, כגון: זהב, נחושת, פליז ואפילו אלומיניום. הלחמה מאפשרת פתרונות רבים בתעשייה ההלחמה מפחית את אחוזי העיוותים.

(SMAW) Shielded Metal Arc Welding - רתכת אלקטרודה

ריתוך המתבצע על ידי רתכת אלקטרודה נועד לעבודות ביתיות. בחגי ריתוכים אנחנו משתמשים בשיטה זו לריתוך ברזל, יציקות, פלדות מיוחדות ואפילו אלומיניום. סוג זה של ריתוך, בזכות ניידות וגודל המכונה, מתאים לעבודות חוץ.

חגי ריתוכים – מכונות ריתוך מתקדמות
חגי ריתוכים מספקת שלל שירותי ריתוך לענפים שונים כולל ריתוך טיג, ריתוך מיג, הלחמה וריתוך אלקטרודה ועוד לשרות הצוות המקצועי שלנו עומדות מכונות ריתוך איכותיות ומשוכללות כולל:

לריתוך TIG – Fronius – Magic Wave 3000
לריתוך TIG – Fronius – Magic Wave 2500
לריתוך MIG – Fronius – Transpuls Synergic 2700
לריתוך MIG – KMPPI – 2530
ברנר לריתוך בחמצן ובגז בערה

לקוחות פרטיים, בתי עסק או חברות גדולות מוזמנים לפנות אלינו. נשמח לעזור
לעבודת ריתוך מקצועית ואמינה צרו עמנו קשר עוד היום: 052-8855515


תוכן נוסף

חפשו אותנו בפייסבוק

הצטרפו אלינו

facebook This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. youtube

מפת הגעה

למפת הגעה אלינו לחץ כאן
חגי ריתוכים
הרתך שלך לעבודות מיוחדות
רח' במיסב 4, יבנה
ת.ד 14025
נייד: 052-8855514
דוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.